Reklamı Geç

Çatlak Kremi

Kadınların bazı dönemlerinde vücutları çeşitli etkenlerden dolayı çatlayabilir.

Çatlak Kremi
Bu içerik 3071 kez okundu.

Kadınların bazı dönemlerinde vücutları çeşitli etkenlerden dolayı çatlayabilir. Hemen hemen her kadında görülen çatlaklar birer cilt sorunudur. Vücudun istenmeyen yerlerinde görülen bu çatlaklar genellikle hızlı kilo almaktan, hızlı zayıflamaktan ve hamilelik dönemlerinde ortaya çıkar.

Günümüzde bu cilt hastalığının tedavisi mümkündür. Özellikle havuç ve portakal gibi bitkilerin özleri ile oluşturulan kremler kadınlar arasında çok tercih edilmektedir. Bu kremler sayesinde kişi sorununun büyük bir kısmını çözmüş olur.

Çatlak Tedavisi

Çatlaklar selülitlere göre daha hızlı ve kolay tedavi edilir. Bu cilt rahatsızlıklarının görünüşü dışında pek bir önemi bulunmamaktadır. Çatlaklar henüz kırmızı ve morlu renkler arasında ise tedavisi çok kolay olur. Özel çatlak kremi ile kalıcı olarak giderilebilir. Fakat rengi ten ve beyaz ise tedavi süreci biraz daha uzundur.

Hamilelikte Çatlak

Kadınların en büyük sorunlarından biri olan çatlakların tedavisi renklerine göre değişkenlik göstermektedir. Karın, göğüs, göbek, bacak ve kol neme en çok ihtiyaç duyulan bölgelerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle hamilelik döneminde vücut ihtiyacı duyduğu nemi almadan kilo alırsa istenmeyen çatlaklar meydana gelebilir. Sizde çatlak kremi için www.recete.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mesut Bakkal Ankaragücü Yenilgisini Değerlendirdi
Mesut Bakkal Ankaragücü Yenilgisini Değerlendirdi
Ankaragücü O İsmi Kiraya Verdi
Ankaragücü O İsmi Kiraya Verdi