Reklamı Geç

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Futbolda haftanın programı
Bu içerik 251 kez okundu.

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Futbolda haftanın programı şöyle:

Süper Lig:

25 Ağustos Cuma:

21.45 Alanyaspor-Kardemir Karabükspor (Bahçeşehir Okulları)

21.45 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)

26 Ağustos Cumartesi:

19.45 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Malatya İnönü)

19.45 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Park)

21.45 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.45 Göztepe-Trabzonspor (Bornova)

27 Ağustos Pazar:

19.45 Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

21.45 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

21.45 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

TFF 1.Lig

25 Ağustos Cuma

19.45 Samsunspor-Adana Demirspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

21.45 Balıkesirspor Baltok-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

26 Ağustos Cumartesi:

19.45 Çaykur Rizespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Çaykur Didi)

20.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

21.45 Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep)

27 Ağustos Pazar:

19.45 İstanbulspor-Giresunspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.45 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

21.45 Elazığspor-MKE Ankaragücü (Elazığ Atatürk)

21.45 Adanaspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)

TFF 2.Lig

Kırmızı Grup

26 Ağustos Cumartesi:

16.00 Sivas Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

16.30 Tokatspor-Afjet Afyonspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.30 Hatayspor-Kastamonuspor 1966 (Antakya Atatürk)

16.30 Etimesgut Belediyespor-Eyüpspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe)

17.00 Tuzlaspor-İnegölspor (Tuzla Belediye)

17.00 Menemen Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Bergama 14 Eylül)

20.00 Bucaspor-Keçiörengücü (Yeni Buca)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Mersin)

Beyaz Grup

Sakaryaspor-Karşıyaka (Başlangıç saati ve stadı henüz açıklanmadı)

Altay-Zonguldak Kömürspor (Başlangıç saati ve stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Niğde Belediyespor-Şanlıurfaspor (Niğde 5 Şubat)

17.00 Fatih Karagümrük-Gümüşhanespor (Vefa)

17.00 Nazilli Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Nazilli İlçe)

17.00 Silivrispor-Bandırmaspor (Silivri)

17.00 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye İlçe)

TFF 3.Lig:

1. Grup

26 Ağustos Cumartesi:

16.00 Yomraspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

16.00 12 Bingölspor-Çatalcaspor (Bingöl Şehir)

16.30 Kemerspor 2003-Kozan Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Ofspor (Cebeci İnönü)

16.30 Düzcespor-Halide Edip Adıvarspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 Erzin Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Erzin İlçe)

17.00 Orhangazi Belediyespor-Bergama Belediyespor (Minarelli Çavuş Spor Tesisleri)

17.00 Bayrampaşa-Batman Petrolspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

20.00 Dardanelspor-Erbaaspor (Çanakkale 18 Mart)

2. Grup

16.00 1461 Trabzon-Kırıkhanspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Diyarbekirspor-Anadolu Bağcılar (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.30 Kayseri Erciyesspor-Pazarspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)

17.00 Tire 1922-Anagold 24 Erzincanspor (Tire 4 Eylül)

17.00 Turgutluspor-Yeşil Bursa (Turgutlu 7 Eylül)

17.00 Gölcükspor-Yeni Orduspor (Gölcük)

17.00 Erokspor-Muğlaspor (Esenler)

17.00 Darıca Gençlerbirliği-Ergene Velimeşespor (Darıca İlçe)

19.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk)

3. Grup

16.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Aydınspor 1923 (Şanlıurfa GAP)

16.30 Ankara Adliyespor-Payasspor (Ankara OSTİM)

16.30 Osmaniyespor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Osmaniye 7 Ocak)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Çorum Belediyespor (Avcılar Atatürk)

17.00 Karacabey Birlikspor-Elaziz Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

17.00 Kızılcabölükspor-Cizrespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

17.00 Utaş Uşakspor-Tarsus İdmanyurdu (Uşak 1 Eylül)

17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Kocaelispor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

17.00 Tekirdağspor-Arsinspor (Namık Kemal)

 

süper lig tff 1.lig tff 2.lig futbol program haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi maç hangi kanalda?
Hangi maç hangi kanalda?
Reha Erginer'den A.Gücü tribünlerine övgü
Reha Erginer'den A.Gücü tribünlerine övgü