Reklamı Geç

İşte UEFA Avrupa Ligi'nde tur atlayan takımlar

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda 33 takım bir üst tura yükseldi.

İşte UEFA Avrupa Ligi'nde tur atlayan takımlar
Bu içerik 222 kez okundu.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, 2. ön eleme turu 33 karşılaşmayla tamamlandı.

Rövanş maçlarının ardından Lyngby, Dinamo Minsk, Shkendija 79, Suduva, Trakai, Brondby, Mlada Boleslav, Altach, Bnei Yehuda, Midtjylland, Odds, Ruzomberok, Hajduk Split, Astra, AEK Larnaca, AIK, Apollon, Fola, Östersunds, Utrecht, Botev, Osijek, Domzale, AEL, Lech Poznan, Skenderbeu, Sturm Graz, Kızılyıldız, Gebele, Aberdeen, Panionios, Videoton ve Maccabi Tel-Aviv takımları tur atladı.

Ligde 2. ön eleme turunda her iki maçta alınan sonuçlar şöyle: 

Lyngby (Danimarka) - Slovan Bratislava (Slovakya) (1-0) (2-1)

Dinamo Minsk (Belarus) - Rabotnicki (Makedonya) (1-1) (3-0)

HJK Helsinki (Finlandiya) - Shkendija 79 (Makedonya) (1-3) (1-1)

Suduva (Litvanya) - Liepaja (Letonya) (2-0) (0-1)

Trakai (Litvanya) - Norrköping (İsveç) (1-2) (2-1) (penaltı atışları 5-3)

VPS (Finlandiya) - Brondby (Danimarka) (0-2) (2-1)

Mlada Boleslav (Çekya) - Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti) (3-2) (2-0)

Dinamo Brest (Belarus) - Altach (Avusturya) (1-1) (0-3)

Bnei Yehuda (İsrail) - Trencin (Slovakya) (1-1) (2-0)

Midtjylland (Danimarka) - Ferencvaros (Macaristan) (4-2) (3-1)

Odds (Norveç) - Vaduz (Liechtenstein) (1-0) (1-0)

Brann (Norveç) - Ruzomberok (Slovakya) (1-0) (0-2)

Levski Sofya (Bulgaristan) - Hajduk Split (Hırvatistan) (0-1) (1-2)

Zira (Azerbaycan) - Astra (Romanya) (1-3) (0-0)

AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti) (1-0) (1-0)

AIK (İsveç) - Zeljeznicar (Bosna Hersek) (0-0) (2-0)

Zaria Balti (Moldova) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) (0-3) (1-2)

Fola (Lüksemburg) - Inter Bakü (Azerbaycan) (0-1) (4-1)

Galatasaray - Östersunds (İsveç) (0-2) (1-1)

Utrecht (Hollanda) - Valletta (Malta) (0-0) (3-1)

Botev (Bulgaristan) - Beitar (İsrail) (1-1) (4-0)

Luzern (İsviçre) - Osijek (Hırvatistan) (0-2) (2-1)

Domzale (Slovenya) - Valur (İzlanda): (2-1) (3-2)

AEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Progres Niedercorn (Lüksemburg) (1-0) (2-1)

Lech Poznan (Polonya) - Haugesund (Norveç) (2-3) (2-0)

Skenderbeu (Arnavutluk) - Kairat (Kazakistan) (1-1) (2-0)

Mladost (Karadağ) - Sturm Graz (Avusturya) (1-0) (0-3)

Kızılyıldız (Sırbistan) - Irtysh (Kazakistan) (1-1) (2-0)

Jagiellonia (Polonya) - Gebele (Azerbaycan) (1-1) (0-2)

Siroki Brijeg (Bosna Hersek) - Aberdeen (İskoçya) (1-1) (0-2)

Gorica (Slovenya) - Panionios (Yunanistan) (0-2) (2-3)

Videoton (Macaristan) - Kalju (Estonya) (3-0) (1-1)

KR Reykjavik (İzlanda) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail) (1-3) (0-2)

 

uefa avrupa ligi haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi maç hangi kanalda?
Hangi maç hangi kanalda?
Ersun Yanal, ilginç için iddia
Ersun Yanal, ilginç için iddia