Reklamı Geç

Ankaragücü'nün ilk rakibi BŞ Erzurum

2017 - 2018 Sezonu TFF 1. Lig Fikstür Çekimi, TFF'nin Riva'da yer alan idari merkezinde yapıldı.

Ankaragücü'nün ilk rakibi BŞ Erzurum
Bu içerik 405 kez okundu.

2017 - 2018 Sezonu TFF 1. Lig Fikstür Çekimi, TFF'nin Riva'da yer alan idari merkezinde yapıldı.

Ankaragücü ilk maçını evinde TFF 1.Lig'in yeni ekibi Büyükşehir Belediye Erzurum ile oynayacak.

TFF 1.Lig'de ilk hafta fikstürü...

Ankaragücü'nün ilk yarı fikstürü

TFF 1.Lig Fikstürü şöyle:

TFF 1. LİG FİKSTÜRÜ

 

1.Hafta

İSTANBULSPOR A.Ş.  –  ESKİŞEHİRSPOR

ELAZIĞSPOR   –  ALTINORDU A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.            –              DENİZLİSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              MANİSASPOR

BALIKESİRSPOR                –              ADANA DEMİRSPOR

BOLUSPOR         –              GİRESUNSPOR

GAZİANTEPSPOR            –              ÜMRANİYESPOR

SAMSUNSPOR  –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

MKE ANKARAGÜCÜ      –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

2.Hafta

ADANA DEMİRSPOR      –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MANİSASPOR   –              SAMSUNSPOR

GİRESUNSPOR  –              ADANASPOR A.Ş.

DENİZLİSPOR     –              İSTANBULSPOR A.Ş.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              GAZİANTEPSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              BALIKESİRSPOR

ÜMRANİYESPOR             –              BOLUSPOR

ALTINORDU A.Ş.              –              MKE ANKARAGÜCÜ

ESKİŞEHİRSPOR                –              ELAZIĞSPOR

3.Hafta

ESKİŞEHİRSPOR                –              DENİZLİSPOR

BALIKESİRSPOR                –              ALTINORDU A.Ş.

ELAZIĞSPOR      –              MKE ANKARAGÜCÜ

GAZİANTEPSPOR            –              MANİSASPOR

SAMSUNSPOR  –              ADANA DEMİRSPOR

ADANASPOR A.Ş.            –              ÜMRANİYESPOR

BOLUSPOR         –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              GİRESUNSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

4.Hafta

ALTINORDU A.Ş.              –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              ADANASPOR A.Ş.

ÜMRANİYESPOR             –              İSTANBULSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              SAMSUNSPOR

ADANA DEMİRSPOR      –              GAZİANTEPSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ      –              BALIKESİRSPOR

MANİSASPOR   –              BOLUSPOR

DENİZLİSPOR     –              ELAZIĞSPOR

GİRESUNSPOR  –              ESKİŞEHİRSPOR

5.Hafta

SAMSUNSPOR  –              ALTINORDU A.Ş.

ELAZIĞSPOR      –              BALIKESİRSPOR

ADANASPOR A.Ş.            –              MANİSASPOR

BOLUSPOR         –              ADANA DEMİRSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              MKE ANKARAGÜCÜ

DENİZLİSPOR     –              GİRESUNSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

ESKİŞEHİRSPOR                –              ÜMRANİYESPOR

GAZİANTEPSPOR            –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

6.Hafta

BALIKESİRSPOR                –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MKE ANKARAGÜCÜ      –              SAMSUNSPOR

MANİSASPOR   –              İSTANBULSPOR A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR      –              ADANASPOR A.Ş.

ALTINORDU A.Ş.              –              GAZİANTEPSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              BOLUSPOR

ÜMRANİYESPOR             –              DENİZLİSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              ESKİŞEHİRSPOR

GİRESUNSPOR  –              ELAZIĞSPOR

7.Hafta

BOLUSPOR         –              ALTINORDU A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR                –              MANİSASPOR

GAZİANTEPSPOR            –              MKE ANKARAGÜCÜ

SAMSUNSPOR  –              BALIKESİRSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              ADANA DEMİRSPOR

ELAZIĞSPOR      –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GİRESUNSPOR  –              ÜMRANİYESPOR

DENİZLİSPOR     –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

ADANASPOR A.Ş.            –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

8.Hafta

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              GİRESUNSPOR

ALTINORDU A.Ş.              –              ADANASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              İSTANBULSPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              SAMSUNSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ      –              BOLUSPOR

BALIKESİRSPOR                –              GAZİANTEPSPOR

MANİSASPOR   –              DENİZLİSPOR

ADANA DEMİRSPOR      –              ESKİŞEHİRSPOR

ÜMRANİYESPOR             –              ELAZIĞSPOR

9.Hafta

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              ALTINORDU A.Ş.

GİRESUNSPOR  –              MANİSASPOR

BOLUSPOR         –              BALIKESİRSPOR

ADANASPOR A.Ş.            –              MKE ANKARAGÜCÜ

ELAZIĞSPOR      –              SAMSUNSPOR

DENİZLİSPOR     –              ADANA DEMİRSPOR

GAZİANTEPSPOR            –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ÜMRANİYESPOR             –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

ESKİŞEHİRSPOR                –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

10.Hafta

MANİSASPOR   –              ÜMRANİYESPOR

ADANA DEMİRSPOR      –              GİRESUNSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ      –              İSTANBULSPOR A.Ş.

BALIKESİRSPOR                –              ADANASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              BOLUSPOR

SAMSUNSPOR  –              GAZİANTEPSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              DENİZLİSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              ELAZIĞSPOR

ALTINORDU A.Ş.              –              ESKİŞEHİRSPOR

11.Hafta

DENİZLİSPOR     –              ALTINORDU A.Ş.

ELAZIĞSPOR      –              GAZİANTEPSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              MANİSASPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              BALIKESİRSPOR

ESKİŞEHİRSPOR                –              MKE ANKARAGÜCÜ

ÜMRANİYESPOR             –              ADANA DEMİRSPOR

BOLUSPOR         –              SAMSUNSPOR

ADANASPOR A.Ş.            –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GİRESUNSPOR  –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

12.Hafta

ADANA DEMİRSPOR      –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              ÜMRANİYESPOR

ALTINORDU A.Ş.              –              GİRESUNSPOR

SAMSUNSPOR  –              ADANASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              İSTANBULSPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR            –              BOLUSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ      –              DENİZLİSPOR

BALIKESİRSPOR                –              ESKİŞEHİRSPOR

MANİSASPOR   –              ELAZIĞSPOR

13.Hafta

ÜMRANİYESPOR             –              ALTINORDU A.Ş.

ELAZIĞSPOR      –              BOLUSPOR

GİRESUNSPOR  –              MKE ANKARAGÜCÜ

ADANASPOR A.Ş.            –              GAZİANTEPSPOR

DENİZLİSPOR     –              BALIKESİRSPOR

MANİSASPOR   –              ADANA DEMİRSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              SAMSUNSPOR

ESKİŞEHİRSPOR                –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

14.Hafta

BALIKESİRSPOR                –              GİRESUNSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ      –              ÜMRANİYESPOR

ALTINORDU A.Ş.              –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

GAZİANTEPSPOR            –              İSTANBULSPOR A.Ş.

BOLUSPOR         –              ADANASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              MANİSASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              DENİZLİSPOR

SAMSUNSPOR  –              ESKİŞEHİRSPOR

ADANA DEMİRSPOR      –              ELAZIĞSPOR

15.Hafta

ADANASPOR A.Ş.            –              ELAZIĞSPOR

MANİSASPOR   –              ALTINORDU A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR                –              GAZİANTEPSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              BOLUSPOR

ÜMRANİYESPOR             –              BALIKESİRSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              ADANA DEMİRSPOR

DENİZLİSPOR     –              SAMSUNSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              MKE ANKARAGÜCÜ

GİRESUNSPOR  –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

16.Hafta

SAMSUNSPOR  –              GİRESUNSPOR

ADANASPOR A.Ş.            –              İSTANBULSPOR A.Ş.

ELAZIĞSPOR      –              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. –              ÜMRANİYESPOR

ALTINORDU A.Ş.              –              ADANA DEMİRSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ      –              MANİSASPOR

GAZİANTEPSPOR            –              DENİZLİSPOR

BOLUSPOR         –              ESKİŞEHİRSPOR

BALIKESİRSPOR                –              GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

17.Hafta

İSTANBULSPOR A.Ş.       –              ELAZIĞSPOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR                –              ALTINORDU A.Ş.

MANİSASPOR   –              BALIKESİRSPOR

GİRESUNSPOR  –              GAZİANTEPSPOR

DENİZLİSPOR     –              BOLUSPOR

ADANA DEMİRSPOR      –              MKE ANKARAGÜCÜ

ÜMRANİYESPOR             –              SAMSUNSPOR

ESKİŞEHİRSPOR                –              ADANASPOR A.Ş.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ            –              ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

tff 1.lig fikstür haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsmet Taşdemir gitti Ali Tandoğan geldi
İsmet Taşdemir gitti Ali Tandoğan geldi
Hazırlık maçları sonuçları
Hazırlık maçları sonuçları