Reklamı Geç

Mehmet Yiğiner taraftara "Rahat olun"

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, son günlerdeki ziyaret trafiğiyle ilgili, "Kulübün içinde bulunduğu durumu anlattık. Genel anlamda değerlendirmeler yaptık" dedi

Mehmet Yiğiner taraftara
Bu içerik 1931 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, son günlerdeki ziyaret trafiğiyle ilgili, "Kulübün içinde bulunduğu durumu anlattık. Genel anlamda değerlendirmeler yaptık" dedi

Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ı ziyaret ettikten sonra geçen gün de TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşen Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, konuştu. Ankaragücü'nün durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulunduklarını açıklayan Yiğiner, "Sayın Federasyon Başkanımıza Ankaragücü'nün durumuyla ilgili bilgi verdik. Transfer yasağına neden olan borç listesinin son durumuna baktık. Neler yapılabilir fikir alışverişinde bulunduk. Daha önce de belirttiğim bir detay vardı. Kulüplerin gelirlerinin tamamının haciz edilmesinin yanlış olduğunu ve en azından yarısının kulüplerin yaşaması için aktarılması gerektiğini anlattım. Kendisi de bu konuda kulüplere destek olacak projeler hazırlanacağını belirtti. Güzel bir görüşme oldu. Genel bir değerlendirme yapmış olduk" ifadelerini kullandı.

Transfer görüşmelerini sır gibi saklayan Başkan Yiğiner, "Gerçekten de listemizde çok isim var. 2. Lig'de bile benzer şeyleri yaşamıştık. Kiminle ilgilensek hemen başka takımlar devreye giriyordu. 1. Lig'de işler daha karışık. Artık daha profesyonel olmamız şart. Bu nedenle transfer listemizin sızdırılmaması önemli. Bu görüşmeleri, özellikle de maliyetleri çok etkiliyor. Bir oyuncuya başkasının talip olmaması, ya da fiyatın yükselmemesi için bir süre sessizliğimizi korumamız gerekiyor. Kimse merak etmesin. En iyilerini almak için yoğun mesai harcıyoruz. İyi olacak, çok transfer yapacağız. Erzurum kampı öncesi ve kamp boyunca devam edecek. Transfer son gününe kadar devam edecek aslında. O nedenle taraftarlarımız rahat olsun. O gelecek bu gelecek telaşına düşmesinler. Biz her şeyin 4 4'lük olması için uğraşıyoruz. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Şu anda bekleme zamanı" diye konuştu.

Öte yandan Ankaragücü'nde İsmail Kartal kuralları da geçerli olmaya başladı. İsmail Kartal'ın haftalık basın toplantılarıyla kulüple ilgili bilgi vereceği, antrenmanların genelde basına kapalı olacağı, kulüpten kimsenin transfer görüşmeleriyle ilgili bilgi sızdırmaması için de yasak konulduğu belirtildi. 

(Kaynak: Spornova)

ankaraügücü mehmet yiğiner transfer haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Deniz Kadah'ı Göztepe Kaptı
Deniz Kadah'ı Göztepe Kaptı