Reklamı Geç

Ankaragücü yönetiminden taraftara uyarı!

Ankaragücü yönetimi kulübe destek olmak için SMS atan taraftarları uyardı.

Ankaragücü yönetiminden taraftara uyarı!
Bu içerik 1126 kez okundu.
Advert

Ankaragücü yönetimi kulübe destek olmak için SMS atan taraftarları uyardı.

Kulüpten bu konuda yapılan açıklama şöyle:

“SMS atarken ‘Yalnız Değilsin Ankaragücü’ yazmayı unutmayın”

   Kulübümüzün eskiden olduğu gibi hak ettiği Süper Lig’de yer alması, güçlü bir kadro oluşturması, borçlarının ödenebilmesi ve başarının devamlılığının sağlanabilmesi adına, siz değerli taraftarlarımızın, esnaflarımızın, iş adamlarımızın ve halkımızın Kulübümüze nakdi ve SMS sistemi ile bağış yapabilmeleri için başlatmış olduğumuz kampanyaya SMS gönderirken telefonun mesaj kısmına “Yalnız Değilsin Ankaragücü” şeklinde yazılması gerektiğini aksi takdirde atılan SMS’lerin geçersiz sayıldığını önemle tüm taraftarlarımıza duyurur, asırlık çınarın yaşaması ve hak ettiği Süper Lig’de yerini alması adına herkesin bu kampanyamıza destek vermesini bekliyoruz.

  NAKİT BAĞIŞ YAPMAK İSTEYENLER İÇİN BANKA HESABI Türkiye Halk Bankası Anıt Şubesi Şube Kodu : 0411 Hesap No : 0411-10260583 İban no : TR20 0001 2009 4110 0010 2605 83 (TL Hesabı) Hesap Adı : MKE Ankaragücü Gençlik Spor Kulübü

VODAFONE HATTI KULLANANLAR İÇİN SMS KAMPANYASI 1910 nolu numaraya “Yalnız Değilsin Ankaragücü” yazıp göndererek 10,00 TL (On TL) bağışlamış olacaktır. Sadece Vodafone aboneleri için geçerli.

TURKCELL HATTI KULLANANLAR İÇİN SMS KAMPANYASI 3910 nolu numaraya “Yalnız Değilsin Ankaragücü” yazıp göndererek 10,00 TL (On TL) bağışlamış olacaktır. Sadece Turkcell aboneleri için geçerli.

TELEKOM (AVEA) HATTI KULLANANLAR İÇİN SMS KAMPANYASI 1910 nolu numaraya “Yalnız Değilsin Ankaragücü” yazıp göndererek 10,00 TL (On TL) bağışlamış olacaktır. Sadece Telekom (Avea) aboneleri için geçerli.

Saygılarımızla, Kamuoyuna duyurulur.

ankaragücü sms Yalnız Değilsin Ankaragücü haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Samsunspor'da Müfettişler İnceleme Başlattı
Samsunspor'da Müfettişler İnceleme Başlattı