Reklamı Geç

Ankaragücü'nden Melih Gökçek'e çağrı

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e zeytin dalı uzatarak “uzlaşı” çağrısı yaptı.

Ankaragücü'nden Melih Gökçek'e çağrı
Bu içerik 1089 kez okundu.
Advert

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e zeytin dalı uzatarak “uzlaşı” çağrısı yaptı. Yiğiner, “Sayın Melih Gökçek’e sesleniyorum. Gelsin kulübe abilik yapsın, onursal başkanımız olsun” dedi 

Mehmet Yiğiner’in yaptığı o açıklama 
“Sayın Melih Gökçek’e sesleniyorum. Artık yaşanan her şeyi geride bırakma zamanı geldi. Ankaragücümüzü layık olduğu yere taşıyalım. Sen de bizim başımızda ol. Onursal başkanımız ol. Eskiden yaşanan küskünlükleri, dargınlıkları, kavgaları, yaşananları geride bırakalım”

BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

“Camiamız Melih Gökçek’in önderliğinde hedeflenen şampiyonluğa ulaşacak. Ben biliyorum ki başkentten şampiyon çıkmaması onu çok üzüyor. TV’de yaptığı açıklamasını izledik. O da bundan çok rahatsız. Biz de rahatsızız. Bunu Ankara’da başarabilecek tek camia Ankaragücüdür. Hep birlikte ve onun onursal başkanlığında biz bu işi yaparız. Gelsin başımızın üstünde yeri var. 

ANKARAGÜCÜ SEVGİSİ ÇOK BÜYÜK

Melih Gökçek’in Ankaragücü sevgisini ve sevdasının büyük olduğunun altını çizen Yiğiner, “Bizi hiçbir zaman yüzüstü bırakmaz. Biz de farkında olduğumuz için kendisine bu çağrıyı yapıyoruz. Artık bu işi çözüme kavuşturmanın zamanı geldi” diye konuştu.

Haber:spornova.net - Ünal Turakoğlu

ankaragücü mehmet yiğiner melih gökçek haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Kupası'nda Heyacan Artıyor
Dünya Kupası'nda Heyacan Artıyor
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?