Reklamı Geç

Hangi maç hangi kanalda?

7 Mayıs 2017 Pazar gününün naklen yayınlanacak maçları...

Hangi maç hangi kanalda?
Bu içerik 272 kez okundu.

7 Mayıs 2017 Pazar gününün naklen yayınlanacak maçları...

Keyifli seyirler...

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

16.00….Bein Sports 1 …Çaykur Rize-Bursaspor

19.00….Bein Sports 1…….Beşiktaş-Fenerbahçe

TFF 1. Lig

13.30 ….TRT Spor ……………Sivasspor-Bandırma

16.00….TRT Türk…..Samsunspor-Giresunspor

16.00….TRT Avaz………………Mersin İY-Göztepe

18.30….TRT Avaz……BŞB Gaziantep-Ümraniye

18.30 ….TRT Spor………………Boluspor-Şanlıurfa

İspanya Ligi

13.00….Bein Sports 3………….Alaves-Ath.Bilbao

17.15….Bein Kanal 91…………Valencia-Osasuna

19.30….Bein Sports 2……..Deportivo-Espanyol

21.45 ….Bein Sports 2…………Malaga-Celta Vigo

UEFA U17 Avrupa Şampiyonası

13.00….Eurosport………………Almanya-Sırbistan

İtalya Ligi

13.30….Bein Sports 2…………..Udinese-Atalanta

16.00 ….Bein Sports 3………………….Genoa-Inter

16.00 ….Bein Sports 4…………..Lazio-Sampdoria

21.45….Bein Sports 3 ………………….Milan-Roma

Portekiz Ligi

13.45….Tivibuspor ………Sp.Lizbon-Belenenses

22.15 ….Tivibuspor…………………Rio Ave-Benfica

Hollanda Ligi

15.30….Tivibuspor 2……………….Ajax-GA Eagles

15.30….Tivibuspor 3………Excelsior-Feyenoord

İngiltere Ligi

15.30 ….S Sport…………Liverpool-Southampton

18.00 ….S Sport ……………….Arsenal-Man.United

Fransa Ligi

16.00….Bein Kanal 92……..Rennes-Montpellier

18.00….Bein Sports 4………………….Lyon-Nantes

22.00 ….Bein Sports 4 ………………..Marsilya-Nice

Almanya Ligi

16.30….Eurosport 2 ……………..Hamburg-Mainz

18.30….Eurosport 2 …………….Freiburg-Schalke

Belçika Ligi

19.00 ….NTV Spor..Anderlecht-Zulte Waregem

Rusya Ligi

19.00….Tivibuspor 2………..Zenit-Terek Grozni

Brezilya Eyalet Şampiyonası

22.00….Bein Kanal 92 Corinthians-Ponte Preta

22.00 ….Bein Kanal 91…Flamengo-Fluminense

ABD Ligi

23.00….Eurosport …………NY City-Orlando City

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

16.00 ….NTV Spor …..Galatasaray-Anadolu Efes

18.00 ….Bein Sports 3……….Banvit-İstanbul BB.

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Finali

14.00….TRT Türk …Yakın Doğu Üniv.-F.Bahçe

İspanya Ligi

13.30 ….Tivibuspor 3……………Andorra-Valencia

19.30 ….Tivibuspor 3…………Baskonia-U.Malaga

İtalya Ligi

21.45….Tivibuspor 3….F.Pistoia-Basket Brescia

NBA

22.30 ….TV 8.5……..Toronto Raptors-Cleveland

VOLEYBOL

İtalya Erkekler Ligi Play-Off Finali

17.30….Sports TV…..Lube Civitanova-Trentino

TENİS

ATP İstanbul

17.00….Sports TV ……………….Final karşılaşması

7 mayıs 2017 pazar canlı naklen yayınlanacak maçlar spor programları futbol basketbol nba hentbol voleybol yurtspor formula 1 f1 motor sporları tenis son dakika şifresiz Bein Sports izle haberler canlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Kupası'nda günün sonuçları ve tur atlayanlar
Türkiye Kupası'nda günün sonuçları ve tur atlayanlar
Süper Lig'de 6. hafta hakemleri açıklandı
Süper Lig'de 6. hafta hakemleri açıklandı