Reklamı Geç

Selahattin Süleymanoğlu'na şok suçlama

Halkbank Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'nun, "İstanbul'a salon yapıp takımı çekmek istiyoruz" sözlerine Ankara'dan büyük tepki geldi.

Selahattin Süleymanoğlu'na şok suçlama
Bu içerik 1526 kez okundu.

Vakıfbank'dan sonra Halkbank Spor Kulübü de Ankara'ya veda etmeğe hazırlanıyor. Son yıllarda voleybolda gerek ligde, gerek kupada ve Avrupa'da Türkiye'ye en büyük zaferleri kazandıran Mavi-Beyazlı ekibin Ankara 'dan ayrılma hazırlığı içinde olması voleybolseverleri de endişelendirdi.

SALONU ANKARA'YA NEDEN YAPMIYORSUNUZ?

Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu'nun bir radyo programında, İstanbul'u kastederek, "Salon yeri bakıyoruz. Bulduğumuz zaman salonu yapıp, taşınırız" açıklaması takımdaki oyuncuları da huzursuz ettiği öğrenidi. Oyuncuların büyük bir bölümü İstanbul'a gitmekte istekli görünmüyor, planlarını Ankara odaklı yaptıkları için taşınmaktan kaygı duyuyor.

Ankaralı voleybolseverler, Vakıfbank 'dan sonra Halkbank 'ın gitmeye hazırlanmasına tepkili. "Biz Halkbank başta olmak üzere tüm takımlarımıza en çok destek veren illerin başında geliyoruz. Bu kalitede ve bu sayıda bir seyirciyi Halkbank, İstanbul'da bulamaz. Milli takımın tüm maçlarını Ankara'da oynama gerçeğinin arkasında bu şehrin voleybola verdiği destek yatıyor. Madem tesis yapacak gücünüz var, Ankara'ya tesis yapmak, İstanbul'dan daha kolaydır" diyerek duydukları üzüntüyü dile getiriyor.

BAYAN VOLEYBOLUNA DARBE

Gazi Üniversitesi ile yapılan büyük işbirliği ile Venüs Sultanlar Ligi'nde mücadele eden tek takım olan Halkbank'ın Ankara'dan gitmesi durumunda, Başkent en üst ligde takımsız kalacak. Son yıllarda Ziraat Bankası-Halkbank arasında Efeler Ligi'nde yaşanan müthiş rekabet, Ankara'yı voleybolun lokomotifi konumuna getirmişti.

"KENDİSİ GİTTİĞİ İÇİN TAKIMI DA GÖTÜRMEK İSTİYOR"

Halkbank Genel Müdürlüğü'ndeki görevleri nedeniyle merkezin İstanbul'a taşınmasından sonra tayini çıkan Başkan Selahattin Süleymanoğlu, takımı da beraberinde götürmek istiyor. Kulübe yakın bir isimden alınan bilgiye göre, "Sayın Süleymanoğlu uzun yıllardır başkanlık yaptığı kulübü bırakmak istemiyor. Görevleri nedeniyle de mecburen İstanbul'a gitti. Uzaktan kontrol etmek ve gidip gelmek zor olduğu için de takımı da götürmek niyetinde. Kulüp Ankara'da kaldığı takdirde, başkanlıktan ayrılmak zorunda kalacak. Bunu istemediği için de takımı bir an önce götürmek istiyor" iddiasında bulundu.

voleybol halkbank Selahattin Süleymanoğlu şok suçlama haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Erkan Sözeri'den Ankaragücü'ne Övgü
Erkan Sözeri'den Ankaragücü'ne Övgü