Reklamı Geç

Katar Emiri'nin posteri Meclis gündeminde

Şenol Güneş Stadı’na Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani’nin posterinin asılmasını Meclis gündemine taşıdı.

Katar Emiri'nin posteri Meclis gündeminde
Bu içerik 648 kez okundu.

CHP İstanbul milletvekili Barış Yarkadaş, önceki gün açılışı gerçekleştirilen Şenol Güneş Stadı’na Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani’nin posterinin asılmasını Meclis gündemine taşıdı. Yarkadaş, “Katar Emiri’nin ülkemiz tarihindeki önemi ve yeri nedir?” diyerek, açılışta 7 bin de Katar bayrağının ve Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani’nin fotoğraflarının ne amaçla kullanıldığını sordu.
Bunlarla da ilgilenebilirsiniz

Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani’nin dev boyuttaki posteri Atatürk ve Erdoğan’ın posterlerinin  ardından, Başbakan Binali Yıldırım’ın posterinden önce asılmıştı. Ayrıca Trabzonspor Kulübü de Katar Emiri için çok sayıda pankart hazırlatmıştı.

CHP’li milletvekili önergede, “Açılış töreninde Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani’nin fotoğrafının  asılmasının gerekçesi nedir? Katar Emiri’nin fotoğrafının Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’ndan önce asılmasının gerekçesi nedir? 1 dakikalık saygı duruşunun sonrasında Katar marşının, İstiklal  Marşımızdan önce çalınmasının gerekçesi nedir? Katar Emiri’nin ülkemiz tarihindeki önemi ve yeri  nedir?” sorularını Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın yanıtlaması istemiyle TBMM’ye sundu.

Şenol Güneş Stadı Katar Emiri Temim bin Hamed Al Sani barış yarkadaş haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA Fenerbahçe Ve Galatasaray Kararını Verdi
UEFA Fenerbahçe Ve Galatasaray Kararını Verdi
Küme Düşen Karşıyaka'yı Bekleyen Büyük Tehlike
Küme Düşen Karşıyaka'yı Bekleyen Büyük Tehlike