Reklamı Geç

Basktbolda haftanın programı

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 9, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 6, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 13. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Basktbolda haftanın programı
Bu içerik 85 kez okundu.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde haftanın maç programı şöyle: 

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Yarın: 

15.00 Best Balıkesir-Beşiktaş Sompo Japan (Balıkesir Yeni Spor Salonu)

17.00 Pınar Karşıyaka-Yeşilgiresun Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-TED Ankara Kolejliler (Gazanfer Bilge)

4 Aralık Pazar: 

14.00 Gaziantep Basketbol-Anadolu Efes (Karataş Şahinbey)

16.00 Banvit-Trabzonspor Medical Park (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 TOFAŞ-Fenerbahçe (TOFAŞ)

20.00 Galatasaray Odeabank-Muratbey Uşak (Abdi İpekçi)

5 Aralık Pazartesi: 

18.00 Darüşşafaka Doğuş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ayhan Şahenk)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın: 

14.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-Beşiktaş (Tosyalı)

16.00 Fenerbahçe-Adana ASKİ (Fenerbahçe Metro Enerji)

4 Aralık Pazar: 

14.00 MBK Doğuş Hastanesi-Canik Belediyespor (Edip Buran)

14.00 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

14.00 Girne Üniversitesi-Yakın Doğu Üniversitesi (Mamak Belediyesi)

15.30 Galatasaray-İstanbul Üniversitesi (Abdi İpekçi)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Bellona AGÜ (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün: 

14.00 Gelişim Koleji-Nesine.com Eskişehir Basket (Gelişim Koleji)

14.30 Final Gençlik-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Final Okulları)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Pertevniyal (Acıbadem Üniversitesi)

Yarın: 

13.30 İstanbulspor Beylikdüzü-Akhisar Belediyespor (Gazanfer Bilge)

16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-Düzce Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

16.00 Türk Telekom-Bursaspor Durmazlar (TOBB ETÜ)

16.00 Muğla Orman-Yalova Group Belediye (Menteşe)

18.00 Afyon Belediyespor-Mamak Belediye Ankara DSİ (Afyonkarahisar Atatürk)

4 Aralık Pazar: 

13.00 Bandırma Kırmızı-Petkimspor (Banvit Kara Ali Acar)

basketbol program
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UEFA Avrupa Ligi'nde son hafta heyecanı
UEFA Avrupa Ligi'nde son hafta heyecanı
Spor Ekranı
Spor Ekranı