page contents
Reklamı Geç

Mehmet Yiğiner, 'Tek ses, tek yürek olalım'

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Tek ses, tek yürek olarak 90 dakika boyunca takımımızı destekleyip, motive etmeliyiz" dedi.

Mehmet Yiğiner, 'Tek ses, tek yürek olalım'
Bu içerik 843 kez okundu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Tek ses, tek yürek olarak 90 dakika boyunca takımımızı destekleyip, motive etmeliyiz" dedi. 

Yiğiner, uzun bir aradan sonra ilk kez takımın taraftarları ile buluşacağını belirterek, "Normalde hafta içine denk gelen bu maçın saati 13.30’du Taraftarlarımızın maça gelip takımlarını izleyebilmeleri için yaptığımız girişimler sonucunda maç saatini 19;00’a aldırdık. Bu konuda bizlere yardımcı olan dost ve kardeş kulübümüz 1461 Trabzon Kulübü Başkanı Osman Aynacı’ya bir kez daha teşekkür ediyorum. Lig uzun bir maraton ve taraftar desteğine her maç ihtiyacımız var. Tek ses, tek yürek olarak 90 dakika boyunca takımımızı destekleyip, motive etmeliyiz. 1461 Trabzon maçının karnaval havasında, seyir zevki yüksek bir maç olacağını düşünüyorum. Tüm taraftarlarımızı ve büyük Ankaragücü camiasını bu maça bekliyoruz.” şeklinde konuştu" diye konuştu

ankaragücü mehmet yiğiner haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Fransa'da Hamilton Önde Başlayacak
Fransa'da Hamilton Önde Başlayacak