Reklamı Geç

Yüzme Federasyonu'nda yeniden Aydın Karakuzu dönemi

Aydın Karakuzu, 9 yıl aradan sonra yeniden Yüzme Federasyonu Başkanı oldu

Yüzme Federasyonu'nda yeniden Aydın Karakuzu dönemi
Bu içerik 758 kez okundu.

Türkiye Yüzme Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa Aydın Karakuzu seçildi.

Ankara'da yapılan genel kurulda mevcut başkan Ahmet Bozdoğan ile Aydın Karakuzu başkanlık için yarıştı. 223 delegeden 199'unun oy kullandığı seçimde 4 oy geçersiz sayılırken, Aydın Karakuzu 105 oy alarak 9 yıl aradan sonra tekrar başkanlık koltuğuna oturdu. Diğer aday Ahmet Bozdoğan ise 90 oyda kaldı.

Divan Başkanlığına Serkan Öcalmaz'ın seçildiği genel kurulda, federasyonun faaliyet ve denetim raporu okunup ibra edildi. İlk sözü alan Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Yüzme Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu'nda delegelere hitaben yaptığı konuşmada, "Genel kurulların sonunda dostluklar devam etsin. Çocuklarımızdan, ailelerimizden ayırdığımız zaman ve imkanlarla hizmet veriyoruz. Genel kurullarda mutlaka mücadele olacaktır. Statlarda, salonlarda ve havuzlarda olsun, biz spor adamlarına yakışan dostluk içerisinde mücadele edelim. Biz spor adamlarına yakışan da budur" diye konuştu.

Türkiye Yüzme Federasyonu Genel Kurulu'nda başkan seçilen Aydın Karakuzu, seçim sonrası yaptığı konuşmada, "Herkese teşekkür ediyorum. 9 yıl sonra bana tekrar bu imkanı verdiniz. Umarım sizlere layık oluruz. Umarım utanmayız. Sizden bir ricam var, lütfen bizi bize bırakmayın" dedi.

Yüzme Fderasyonu Başkanlığına seçilen Aydın Karakuzu'nun yönetiminde, Davut Arpa, Abdurrahman Dursun, Haluk Önem, Bayram Keskin, Bülent Kantar, Fatih Sezer, Hafife Beşik, Erkan Yakın, Onat Yıldırım, Hayrullah Ozan Çetiner, Salih Başparmak, Dilek Mosturoğlu, Dündar Aydınlı ve Murat Özvardar yer aldı.

yüzme federasyonu aydın karakuzu haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Erkan Sözeri'den Ankaragücü'ne Övgü
Erkan Sözeri'den Ankaragücü'ne Övgü