Reklamı Geç

Aziz Yıldırım'dan istifa cevabı

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin Kasım sayısına yaptığı yazıda, "Aziz Yıldırım istifa etsin diyenlerin Fenerbahçe ile alakası yok." diyerek eleştiride bulundu.

Aziz Yıldırım'dan istifa cevabı
Bu içerik 441 kez okundu.
Advert

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin Kasım sayısına yaptığı yazıda, "Aziz Yıldırım istifa etsin diyenlerin Fenerbahçe ile alakası yok." diyerek eleştiride bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin kasım ayı sayısındaki başyazısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Sezon öncesi eski teknik direktör Vitor Pereira'yla yola devam etme kararı aldıklarını ancak Portekizli ismin takımı terk ederek ülkesine döndüğünü hatırlatan Yıldırım, şunları kaydetti:

"ADVOCAAT'A GÜVENİYORUZ"

"Tüm bu gelişmeler ve yeni transferler ile oluşan futbolcu grubunun uyum sürecindeki sıkıntılarıyla beraber takımımız, ligde istenilen performans düzeyine henüz ulaşamamıştır. Ancak başta teknik direktörümüz Dick Advocaat ve tüm futbolcuların kazanma hırsı, Fenerbahçe'yi layık olduğu yere taşıyacaktır."

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, yazısında, son zamanlarda kendisine istifa etmesi yönünde yapılan protestolara da tepki gösterdi.

"Aziz Yıldırım bıraksın, gitsin, istifa etsin" kampanyasının başlatıldığını iddia eden Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

"İSTİFA ET DİYENLERİN FENERBAHÇE'YLE ALAKASI YOK"

Yaşanılan bu süreçte, mevcut olumsuz tablodan çıkmaları adına futbol takımını motive etmek yerine; mevcut olumsuzlukların artması ile Fenerbahçe'de bir yönetim değişikliği sağlanabileceğini düşünerek bu tabloya katkı sağlayan, çözüm önermek yerine, camiaya umutsuzluk aşılayan kısaca eskinin kötü alışkanlıklarını hala sürdüren şahıslar ve çevreler yine mevcuttur. "Aziz Yıldırım bıraksın, gitsin, istifa etsin" kampanyasını, futboltakımının kötü lig başlangıcı ve sonuçları üzerinden başlatanların önceliği Fenerbahçedeğildir. Seçilmiş bir yönetimin, bu şekilde istifaya zorlanması geçmişte kalmış, hortlatılmaya çalışılan çok tehlikeli bir oyundur. Bu tiyatro, her yıl oynanmaya çalışılmaktadır."

"YÖNETİMİ BELİRLEYEN GENEL KURULDUR"

"Seçilmiş bir yönetimin, bu şekilde istifaya zorlanması geçmişte kalmış, hortlatılmaya çalışılan çok tehlikeli bir oyundur. 2015 Mayıs'ında genel kurulumuza verdiğimiz çok açık ve net bir sözümüz vardır. 'Her ne kadar görev süremiz 2018 Mayıs ayına kadar olsa da tüm camiamızın beklediği Yargıtay kararının bu tarihten önce olumlu bir şekilde neticelenmesi halinde görev süremizin sonu beklenmeyecek ve Olağanüstü Genel Kurul'a gidilecektir.'Bu sözüm ortadadır ve bizi bağlamaktadır. Fenerbahçe'de yönetimi belirleyen yegane irade; genel kuruldur."

"TRİBÜNLERİ DOLDURUN"

Aziz Yıldırım, son olarak sarı-lacivertli taraftarlara da seslenerek, "Fenerbahçe taraftarı asla takımına küsmez, iyi günde kötü günde daima takımına sahip çıkar. Bu yüzden bu tip kampanyalara itibar etmemenizi, her türlü şartta tribünleri doldurarak, 12. adam olarak rakiplerimize karşı takımımızla olmanızı sizlerden önemle rica ediyorum." diyerek yazısını tamamladı.

Aziz Yıldırım istifa cevap son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vichy
Vichy
Mirkan'a Piyango Vurdu
Mirkan'a Piyango Vurdu