page contents
Reklamı Geç

Ümit Karan'a büyük şok

Büyükçekmece Tepecikspor'da sportif direktörlük görevine getirilen Ümit Karan, İstanbulspor maçındaki hareketinden dolayı şok bir ceza ile karşı karşıya kaldı.

Ümit Karan'a büyük şok
Bu içerik 530 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Büyükçekmece Tepecikspor'da sportif direktörlük görevine getirilen Ümit Karan, İstanbulspor maçındaki hareketinden dolayı şok bir ceza ile karşı karşıya kaldı.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup mücadelesinde bir pozisyon sonrasında tartışan İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ve Ümit Karan, tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi. Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesince Ümit Karan'ı ve Köşıkavak'ı 2,5 ay ile 6 ay arasında hak mahrumiyeti ve 15 bin ila 30 bin lira arasında bir para cezası bekliyor.

İSTANBULSPOR MAÇINDA TRİBÜNE GÖNDERİLDİ
Ümit Karan, 1-0 mağlup oldukları İstanbulspor maçının son dakikalarında bir pozisyon sonrasında sinirlenmiş ve rakip teknik direktör Yalçın Koşukavak ile birbirlerinin üzerlerine yürümüşlerdi. Maçın hakemi Selim Özen de iki ismi tribüne yollamıştı. Öte yandan hakem ve temsilci raporlarındaki çelişkilerin olduğu ve iki tarafın da bu nedenle PFDK'nın yolunu tuttuğu kaydedildi. [TFFden Ümit Karana şok] Disiplin Talimatının ilgili maddesinde, "Saldırının, futbolculara, yöneticilere, görevlilere veya diğer kişilere yönelik olması halinde; kulüp yöneticilerine 75 ila 180 gün hak mahrumiyeti cezası ile birlikte Süper Lig kulübü yöneticileri için 35.000.-TL'den 150.000.-TL'ye kadar, 1. Lig kulübü yöneticileri için 20.000.-TL'den 70.000.-TL'ye kadar, 2. Lig kulübü yöneticileri için 15.000.-TL'den 30.000.- TL'ye kadar, 3. Lig kulübü yöneticileri için 8.500.-TL'den 15.000.-TL'ye kadar para cezası" verilir ifadeleri yer alıyor.

İŞTE FUTBOL DİSİPLİN TALİMATI'NIN 44. MADDESİTFFden Ümit Karana şok

 

 
tff ümit karan küçükçekmece tepecikspor disiplin kurulu haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Fransa'da Hamilton Önde Başlayacak
Fransa'da Hamilton Önde Başlayacak