Reklamı Geç

En uygun Canon batarya modelleri

Profesyonel fotoğraf makinelerinde Canon markası adeta bir efsanedir.

En uygun Canon batarya modelleri
Bu içerik 1172 kez okundu.
Advert

Profesyonel fotoğraf makinelerinde Canon markası adeta bir efsanedir. Bu alanda her türlü özellik bakımından en üst düzey teknolojiye sahip cihazlar sunulmakta, bu özellikleri karşılayacak Canon batarya modelleri de üretilerek kalitenin bütünlük sağlamasına çalışılmaktadır. Genel olarak Li-on özelliklerde olan batarya seçenekleri farklı modellerle uyumlu farklı kapasitelere sahip olmaktadır. Lp- E6 modelinde 1800 mAh kapasite bulunmakta ve 7.2V voltajı ile EOS 5D Mark II Canon modeli ile uyumlu olmaktadır.

 

NB- 7L modelinde ise 7,4 V özellikleri ve 1050 mAh pil kapasitesi bulunmaktadır. Model olarak PowerShot serisi ile uyum göstermektedir. NB- 5L modelinde 3,7 volt özellik bulunmakta ve pil kapasitesi olarak 1120 mAh şeklinde tanımlanmaktadır. Bu alanda bu ürün ile uyumlu pek çok makine modeli bulunmaktadır. Özellikle IXY Dijital, Dijital IXUS serisine bağlı Canon modellerine uyum sağlamaktadır. Bunun yanında farklı bir Canon batarya seçeneği de LP- E10 seçeneği olmaktadır. 7.4 V olan voltaj özelliğinin yanında 860 mAh gibi daha düşük bir pil kapasitesine sahiptir. Ancak bu alanda EOS serisinin bu batarya ile uyum sağladığı da söylenebilir.

 

Oluşan arızalar karşısında orijinal batarya değişimi gerekli olmaktadır. Bu alanda http://www.bizdeuygun.com/canon-batarya adresi üzerinde tüm bu modelleri inceleyebilirsiniz. Sunulan fiyatlar genel olarak piyasanın en uygun fiyat aralıkları olmakta ve sunulan uygun ödeme koşulları ile keyifli alışverişler yapmanız mümkün olmaktadır.

canon batarya haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Hangi Maç Hangi Kanalda?
Rusya ve Uruguay Tur Atladı
Rusya ve Uruguay Tur Atladı